This page is not optimized for mobile devices.

O nás

Vytváříme komplexní systém pro správu virtuální dopravní společnosti a snažíme se ukázat i mladší generaci, že život není jen pohádkovou procházkou.

Vždy bylo naším snem spravovat webové stránky, které budou navštěvovat kvanta hráčů a budou hrát rádi. V roce 2019 se nám tento sen konečně začíná plnit...díky Vám!

iDosys je spíše bláznivým výtvorem z roku 2015. Tehdy jsme byli ještě žáky základní školy. Nápad na stvoření samotného systému přišel již mnohem dříve, ale jelikož jsme v té době ještě neuměli tak dobře programovat, museli jsme na tvorbu tohoto projektu posečkat. K samotné realizaci došlo tedy až přibližně po jednom roce usilovné práce a zdokonalování se ( nejen v programování ). Mnoho pokusů o vytvoření zkrachovalo, ale nakonec se nám to přeci jen povedlo. Ikdyž iDosys tehdy bylo opravdu jako malé dítě v plenkách, měli jsme z něj radost. V průběhu několika let jsme se snažili zdokonalovat v programování a ve volném čase jsme neustále vymýšleli nové funkce, které bychom rádi na iDosys vložili. Velké množství z nich jsme již vložili, ale vždy se najde něco, co nás nadchne a nám to nedá je nevytvořit. Programování je stále i po tolika letech naším velkým koníčkem, kterého si vážíme a snažíme se tvořit to nejlepší, co umíme. Náplní naší práce je samozřejmě zdokonalování se v nových oblastech programování, které se vždy snažíme aplikovat do našeho systému, abychom zajistili co nejvyšší zabezpečení všech, kteří se nám rozhodnou důvěřovat a předají nám citlivé informace.

Nejen to...postupem času se nám z původního týmu dvou lidí stal celkem osmičlenný tým, který se snaží být k dispozici ve dne v noci prostřenictvím facebooku/webové stránky. Společně pro Vás připravujeme řadu nových funkcí, jako například: reálné opotřebení vozů, závady, a další...

S provozem hry souvisí nejen programování a komunikace se zákazníky, ale také poměrně vysoké výdaje na provoz webhostingových serverů, provoz TeamSpeak3 serveru a nákup domén. Velmi nás potěší, když nám prostřednictvím naší stránky zašlete alespoň pár korun na dobrou kávu, kterou si dáme třeba když budeme v noci vyvýjet nové funkce. Nově tak můžete přispívat také zakoupením Premium účtu.

Poznejte náš tým

Jan Podivinský

 Developer

GIMI

 Developer

Tomikovec

 Developer

MaKra

 Hlavní admin

marass007

 Admin

MaPa

 Moderátor

Jakub04

 Moderátor

HonzaSva1

 Helper v zácviku

HonzaSva

 Helper v zácviku

FidloBUS

 Helper

marass007

 Betatester

GoPay

 Betatester

Nenašli jste přesně to, co hledáte? Obraťte se na naši uživatelskou podporu, která se Vaším dotazem bude v co nejkratším termínu zabývat.

Kontaktujte podporu